מתקני תצוגה

מתקני תצוגה

מחפשים מתקני תצוגה איכותיים? רוצים לעצב את החנות או את העסק שלכם באופן מושך יותר ולהגדיל את המכירות? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מתקני התצוגה של אלוצג מאפשרים לכם להתאים את הפתרון הנכון והטוב ביותר עבורכם, תוך התייחסות למאפייני המוצר שלכם, לגודל החנות או החלל ולדרישות נוספות.

אתם חייבים להבין כי מתקני תצוגה הם בעלי חשיבות רבה מאוד - לא רק לנראות של עמדת המכירה, אלא הוכח באופן ברור כי מתקני תצוגה מרשימים וייחודיים מגדילים משמעותית את נפח המכירות.
לכן, חשוב לבחור במומחים ביותר ולבחור את מתקני התצוגה האיכותיים ביותר שתוכלו למצוא, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן - למצוא עבורכם את הפתרונות המתאימים ביותר בשבילכם

מה חשוב לקחת בחשבון כאשר בוחרים מתקני תצוגה?

לפני שאנו מתאימים עבורכם מתקני תצוגה, אנו בודקים כמה נושאים עיקריים:

•    צורת ההצגה - מחקרים רבים אשר בוצעו בתחום הצרכנות הוכיחו כי הצורה בה המוצר מוצג משפיעה פעמים רבות על ההחלטה של הצרכן האם לרכוש אותו. לכן היום, אפילו בסופר השכונתי, תוכלו לראות הרבה מתקני תצוגה ייעודיים של חברות שונות, מתקנים אשר המטרה שלהם היא למשוך את העין ולגרום לצרכן לרכוש דווקא את אותו מוצר ולא מוצר דומה של המתחרים.

לכן, כאשר אנחנו מתכננים מתקני תצוגה, אנו מקפידים לחשוב על המוצר עצמו ומבצעים תכנון אשר יאפשר הצגה של המוצר בצורה המושכת ביותר.
•    פרקטיות - בשלב התכנון אנו לוקחים בחשבון גם את נושא הפרקטיות, על מנת שהמתקן ישרת את המטרה שלכם בצורה הטובה ביותר. לדוגמא, אם מדובר במתקן תצוגה למכשירים סלולאריים, ובמקום מבוצע רישום למנויים לחברת סלולר, אנו נדאג שיהיה גם מקום לעמדה ממוחשבת, לכתיבה וחתימה וכדומה.

•    נוחות - אנו מקפידים להתאים  אם המתקנים גם מבחינת נוחות השימוש בהם. בהתאמה למוצר המוצג, לתהליכי המכירה ולמטרות השונות שלכם, אנו נתאים את המתקן אשר יאפשר את השימוש הנוח ביותר וכך לא רק התצוגה תראה מרשימה ומיוחדת, אלא גם לעובדים האחראיים על המתקן יהיה נוח לתפעל ולבצע את המכירות דרכו, או שללקוחות יהיה קל לאסוף ממנו את המוצר בו הם מעוניינים.


אז למה אתם מחכים? אם אתם מחפשים מתקני תצוגה איכותיים ומרשימים, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

Coi בניית אתרים