אודות אלוצג
אודות אלוצג

אודות חברת אלוצג

חברת אלוצג קיימת כבר למעלה מ – 15 שנה, ומציעה לכם מגוון רחב של שירותי הדפסות דיגיטליות על מגוון עצום של חומרי גלם שונים. אנו משתמשים בשיטות הדפסת סובלימציה על בדים העשויים ממאה אחוז סיבי פוליאסטר וכך מגיעים לתוצאה הטובה ביותר, ולהדפסה אשר הינה בעלת עמידות גבוהה מאוד לאורך שנים.
הידע הרב שצברנו עם השנים, לצד המכשור הטכנולוגי המתקדם בו אנו משתמשים מאפשרים לנו להציע לכל לקוח את הפתרונות הטובים ביותר ואת מוצרי הדפוס המתקדמים ביותר. אנו מציעים התאמה אישית מלאה לצרכים של הלקוח ופועלים בשיתוף פעולה על מנת להוציא לפועל כל חלום וכל בקשה.


שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם ואיכותי

אנו בחברת אלוצג עושים שימוש בציוד הטכונולוגי המתקדם ביותר, ציוד אשר מאפשר לנו להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

ברשותנו מכונות הדפסה דיגיטליות ברוחב 5 מ"מ, ציוד המאפשר הזנה של חומרי הדפסה מגליל וייבוש של הדיו באולטרה סגול המבטיחים ייבוש מלא ומניעת מריחות צבע לאחר ההדפסה.
בנוסף לזאת, ברשותנו מכונת הדפסה מתקדמת בשם "פלאט באד" ייחודית מאוד, מכונה אשר מאפשרת הדפסה על משטחים קשיחים ומייבשת את הדיו באור אולטרה סגול, וכן מכונת הדפסה על בסיס דיו לטקס וסובלימציה המאפשרת הדפסה ישירה על בדים ברוחב של עד 3200 מ"מ

מגוון מוצרים לתערוכות ולתצוגה

מלבד שירותי ההדפסה, אנו עוסקים בייצור ושיווק פרופילי אלומיניום להצגת מדיה, קופסאות שילוט הכוללות תאורה (או ללא תאורה), מתקני תצוגה וכן ביתנים לתערוכות. אנו מבצעים תכנון אישי ומדויק לכל לקוח ולקוח, כך שאנו לא רק מתכננים את המוצר הסופי, בין אם זה מתקן תצוגה או ביתן לתערוכה, אלא גם מתכננים את דרכי הפירוק וההרכבה כך שיהיו נוחים ביותר עבור הלקוח, פירוק שיאפשר אחסון נוח של המוצר הסופי עד לשימוש ואפילו מתייחסים לדרכי השינוע של הלקוח על מנת להתאים לו מוצר שיוכל לשנע בקלות ובהתאמה מלאה לצרכים וליכולות שלו.
אז למה אתם מחכים? חייגו אלינו עוד היום לטלפון 04-688-1808 ונשמח להתאים לכם את הפתרונות האישיים הייחודיים והמתאימים במיוחד בשבילכם!
Coi בניית אתרים