הדפסות סובלימציה לפרימלסים
הדפסות סובלימציה לפרימלסים

הדפסות סובלימציה לפריימלסים

חברת אלוצג מתמחה בביצוע הדפסות סובלימציה לפריימלסים באיכות הגבוהה ביותר שתוכלו למצוא בארץ ובעולם . אנו משתמשים בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר ובידע מקצועי נרחב אשר מאפשרים לנו להשלים את עבודות ההדפסה על הצד הטוב ביותר ולהציע לכל לקוח את הפתרון הנכון והמתאים ביותר עבורו.

מה היתרונות של שלטי פריימלס?

שלטי פריימלס הינם שלטים איכותיים המציעים כמה יתרונות חשובים במיוחד:

•    אלו שלטים בעלי משקל נמוך וקלים יחסית.
•    עיצוב נקי 
•    ניתנים לפירוק והרכבה במהירות
•    מאפשרים שינוע נוח בשל משקלם הנמוך ובשל הגמישות שלהם.
•    בעלי עמידות גבוהה לאורך זמן.

בנוסף, אנו עובדים בשיטת הסובלימציה ולכן השלטים שאנו מספקים זוכים לעמידות הרבה יותר גבוהה ושומרים על האיכות הגבוהה שלהם לאורך זמן רב.
כיצד מבוצע פירוק או הרכבה של שלטי פריימלס?
שלטי פריימלס מותקנים על פרופילים מעוצבים (אשר כמובן, גם אותם תוכלו למצוא אצלנו), והם מעניקים לשלט יציבות לאורך זמן רב. בנוסף, באמצעות פרופילי האלומיניום ניתן לפרק ולהרכיב את השלט בקלות, ואף לשנע אותו ממקום למקום ללא כל בעיה.

מהן הדפסות סובלימציה?

סובלימציה הינו מושג המתאר תהליך בו מבצעים אידוי של חומר מוצק, והופכים אותו לגז ללא שלב מעבר בו החומר המוצק עובר לנוזלי. כאשר משתמשים בתהליך הזה בעבודות הדפסה, ניתן ליצור העברה של גרפיקה בצבעים עמוקים ומלאים אל המשטח עליו מבצעים את ההדפסה באיכות הגבוהה ביותר תוך ציפוי בפולימר אשר שומר על הצבעים ועל איכות ההדפסה לאורך זמן רב.
התוצאה הסופית מזכירה תמונה מפותחת, בניגוד להדפסה בשיטות מסורתיות בה היה ניתן לראות בבירור כי חסר עומק של צבעים, וגם הצבעים שהודפסו – היו דוהים לאחר זמן לא רב.


למה דווקא אלוצג?
בחברת אלוצג אנו מבצעים הדפסות סובלימציה לפריימלסים ברמה הגבוהה ביותר כבר למעלה מ 15 שנה. אנו מתחייבים לספק לכם את השלטים האיכותיים ביותר ולבצע עבודה קפדנית תוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר כך שתקבלו את התוצאה המרשימה לה אתם שואפים.
אז למה אתם מחכים? חייגו אלינו עכשיו לטלפון 04-688-1808 ונשמח להציע לכם את הפתרונות המתאימים ביותר עבורכם!
Coi בניית אתרים