ביתני תערוכות

ביתני תערוכות

החלטתם להציג את העסק שלכם בתערוכה מסויימת? רוצים להציג מוצרים או לבנות את המוניטין שלכם וליצור היכרות עם העסק שלכם בצורה נכונה? אם כן, אתם חייבים ביתני תערוכות אשר יענו על הצרכים שלכם ויאפשרו לכם לבצע את ההצגה בצורה המושכת והמקצועית ביותר, בהתאמה לתחום בו אתם עוסקים.

תכנון של ביתני תערוכות הוא לא דבר פשוט. אתם חייבים לעבוד עם מומחים אשר ידעו לתכנן את הביתן הנכון ביותר עבורכם, ויתאים זאת גם לתקציב שלכם. לכן, אל תתפשרו על פחות מהטובים ביותר.

​​​​​​​
אם אתם מחפשים ביתני תערוכות איכותיים – אלוצג זו התשובה.


מדוע?
  • איכות הגבוהה ללא פשרות
  • ביצוע והקמה עבור מעצבי ביתנים
  • מרכיבים באירופה ומאחסנים באנגליה ובכך יוצרים חיסכון בלוגיסטיקה ובכספים
למה האיכות חשובה כל כך?
בדרך כלל, ביתני תערוכות לא משמשים לצורך חד פעמי בודד, אלא מדובר בביתן אשר מפרקים ומרכיבים אותו על פי הצורך, והוא יכול לשמש את החברה למשך זמן רב מאוד. אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם מזמינים ביתנים אשר יענו על הצרכים שלכם באופן הטוב ביותר, ביתנים אשר יאפשרו לכם לעשות בהם שימוש ממושך ולאורך זמן רב ללא כל בעיה, אסור לכם בשום פנים ואופן להתפשר על האיכות.

אנחנו באלוצג מציעים לכם ביתנים לתערוכות בהם אנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר, ובטכנולוגיות חדישות המקלות על הפירוק, ההרכבה והאחסון, כך שתוכלו להשתמש באותו ביתן לאורך זמן רב ללא סימנים של בלאי, התפרקות או התיישנות של המרכיבים.


הדפסות איכותיות על גבי הביתן
אנו מקפידים כי לא רק שאותם ביתני תערוכות אותם אנו מייצרים יהיו ברמה הגבוהה ביותר, אלא גם מבצעים הדפסות איכותיות על גבי הביתן, והכל בהתאמה לצרכים ולדרישות שלכם. אנו משתמשים בשיטות הדפסה איכותית ובציוד טכנולוגי מתקדם המבטיח הדפסה איכותית, בעלת צבעים עמוקים ומלאים, גימורים מלוטשים ומראה מרשים במיוחד.

אז למה אתם מחכים? אם אתם מחפשים ביתני תערוכות ולא מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר, פנו אלינו עוד היום בטלפון 04-688-1808 ונשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם את הביתנים המתאימים ביותר עבורכם, תוך תכנון אישי ייחודי המותאם בדיוק לצרכים ולמטרות שלכם ואפילו, לתקציב שלכם.

הקמת ביתנים לתערוכות הפכו כבר מזמן לאמנות בפני עצמה וקיים הצורך בעיצוב בהתאמה אישית. אנו רואים מגוון רחב של אירועים בהם אנו נרצה להקים ביתנים לרבות – תערוכות, כנסים, אירועי חברה לצד אירועים נוספים. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות הקמת ביתנים לתערוכות, בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של אלוצג פה בשבילכם.

מה זה עיצוב ביתנים לתערוכות?

עיצוב ביתנים לתערוכות הינו שם כולל למגוון רחב של פעולות הנעשות במטרה לבדל אתכם מן המתחרים, לקדם את המוצרים שלכם בצורה שקולעת בול לצרכים של הלקוח הפוטנציאלי ולעצב את הביתן שלכם ללא לאות. בשלב הראשוני מתבצע אפיון בו מבינים את הצרכים העיצוביים, השיווקיים והפונקציונאליים שלכם, לאחר מכן נבנה קונספט עיצובי המותאם במיוחד עבורכם ועבור קהל הלקוחות שלכם – כך שתהיו בטוחים שהמסר שלכם יעבור בצורה מושלמת ותצליחו לבלוט מול השאר כתוצאה מבידול ותכנון נכון.

הקמת ביתנים: למי זה מתאים?

בשנים האחרונות אנו רואים אירועים רבים אשר דורשים "הקמת ביתנים" בגדלים ובאיכויות משתנות. אנו למדים כי הקמת ביתנים מתאימה לקהל רחב של לקוחות – החל מלקוחות בעולם ההסעדה והמזנונים וכלה בחברות הייטק וטכנולוגיה אשר רוצות לקדם את המוצרים שלהם ולבדל את עצמם אל מול שאר הקולגות בתערוכה. הלכה למעשה הקמת ביתנים מתאימה לכל סוגי הקהלים אשר רוצים לבלוט מול המתחרים שלהם, לקדם את המוצרים שלהם בצורה איכותית ולא להתפשר על עיצוביות ופונקציונאליות.

עיצוב ביתנים לתערוכות: האם ניתן לעצב בהתאמה אישית?

בעלי עסקים ויזמים רבים תוהים האם ניתן לעצב ביתנים לתערוכות בהתאמה אישית או שמא עליהם לבחור מתוך קטלוג מוכן מראש של קטלוגים. כאשר אנחנו מדברים על עיצוב ביתנים לתערוכות אנו מדברים על מלאכה לא פשוטה אשר צריכה להיעשות על ידי בעל מקצוע המתמחה בתחום אשר ילווה אתכם לאורך כל התהליך.
למעשה, יחד עם בעל מקצוע ו/או חברה המתמחה תחום ניתן לבצע מלאכת הקמת ביתנים בהתאמה אישית לצרכים שלכם תוך כדי אפיון מלא של הצרכים הן מבחינה עיצובית, פונקציונאלית ובטיחותית. אנו מאמינים כי עיצוב בהתאמה אישית זו הדרך שלכם להבליט את המותג שלכם, את היתרונות שלכם ולבדל את עצמכם מן שאר המתחרים – לכן אנשי המקצוע שלנו לוקחים זאת בכובד ראש לאורך כל התהליך.

התאמת עיצוב לאירוע: איך נבצע זאת צורה נכונה?

כפי שכבר הצלחתם להבין ניתן לעצב ביתנים לתערוכות בהתאמה אישית, אך יחד עם זאת רווחת העננה – "איך ניתן להתאים את הביתן לאירוע בצורה נכונה?" כאשר אנחנו מדברים על הקמת ביתנים אנו מדברים על עולם שלם ומגוון אשר טומן בחובו לא מעט אתגרים. אנו צריכים לקחת בחשבון מספר היבטים לרבות סוג התערוכה ו/או הכנס בו אנו ונקים את הביתן שלנו. 

הביתן צריך להיות מאופיין לפרטי פרטים תוך כדי שאנחנו מתייחסים אל כל ההגדרות השיווקיות של המותג ומוצרי הפרסום אותם אנו נרצה לקדם, כמו כן אנו נרצה לבצע התאמה מלאה אל קהל היעד שמגיע לתערוכה ואל השירותים המתאימים לו. אנו למדים כי הקו העיצובי, הפונקציונאלי וגם בחירת המוצרים אותם אנו נקדם צריכים להתאים גם לעסק וגם לאירוע בו אנו נמצאים.

כיום בתערוכות אנו רואים מגוון רחב של ביתנים אשר "נבלעים" בתוך הממון מאחר והם נראים דומים אחד לשני ואף אחד מהם לא מייחד את עצמו, לכן אנו רואים חשיבות בבידול אשר עושה את כל העניין והופך אתכם לבולטים מהשאר.

ביתנים לתערוכות: כמה זה עולה?

אתם מעוניינים לעצב ביתנים לתערוכות אך תוהים כמה יעלה לכם התענוג. כאשר אנחנו מדברים על ביתנים לתערוכות אנו רואים מגוון רחב של היבטים אשר משפיעים על המחיר אותו תשלמו – חומרי הגלם איתם תבחרו לעבוד, פונקציונאליות, עיצוביות בהתאמה אישית, האם יהיה צורך בשירותים משלימים והניסיון של החברה איתה תבחרו לעבוד.
מאחר וקשה מאוד לאמוד טווח מחירים אנו מציעים לכם ליצור קשר עם אנשי המקצוע של אלוצג אשר יאפיינו יחד איתכם את הצרכים שלכם ויתנו לכם הצעת מחיר מסודרת ומפורטת.

החשיבות בהדפסה איכותית על גבי הביתן

ביתנים לתערוכות צריכים להיות מיוצרים תחת תנאים קפדניים ודקדקניים, לעמוד בכל תווי התקן הרלוונטיים ולספק רמות גימור מושלמות. יחד עם זאת מעבר לתנאי הייצור אנו רואים גם חשיבות בהדפסה איכותית על גבי הביתן. חברת אלוצג מתמחה בהדפסות איכותיות ובהתאמתם לצרכים ולדרישות של הלקוחות שלה. החברה משתמשת בשיטות הדפסה ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם וכל זאת על מנת לספק לכם הדפסה איכותית, בעלת צבעים עמוקים ומלאים, גימורים מלוטשים ומראה מרשים במיוחד. הדפסה איכותית הינה אחת מן הדרכים הטובות ביותר לתפוס את העין של הלקוח ולהראות לו שאכן מדובר במותג אשר לוקח את עצמו ברצינות.

הקמת ביתנים – החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בתחום

לא הייתם נותנים לרואה חשבון שלכם לתקן לכם בעיות מנועיות ברכב, כך גם לא הייתם נותנים לאנשי החברה ו/או אנשים חסרי ניסיון בעולם הביתנים והתערוכות להקים עבורכם ביתן ייעודי. כאשר אנחנו מדברים על הקמת ביתנים אנו מדברים על מלאכה לא פשוטה אשר דורשת ידיים מקצועיות ומיומנות. 
כאשר אנחנו פועלים לשם הקמת ביתנים עלינו לעבוד עם חברה המתמחה בתחום אשר יחד איתנו תאפיין את הצרכים שלנו – השיווקיים, העיצוביים והפונקציונאליים ותתאים אותו בהתאמה מלאה אל קהל פוטנציאלי. עבודה עם חברה המתמחה בתחום אשר צברה לעצמה ניסיון ומוניטין הינה הדרך הטובה ביותר למקסם את עיצוב הביתן שלנו לקראת התערוכה הקרובה.

איך לבחור חברה לשם הקמת ביתנים לתערוכות?

אתם מעוניינים להקים ביתן לקראת התערוכה הקרובה ואתם תוהים איך לבחור את החברה הטובה ביותר לשם המלאכה. אנשי המקצוע של חברת אלוצג המתמחה בתערוכות ומתקני תצוגה חכמים פה בכדי לעשות לכם מעט סדר. בין ההיבטים אליהם אנו נרצה לשים לב אנו רואים:
המשולש הקדוש: ניסיון, ותק ומוניטין – כאשר אנחנו בוחרים חברה לשם הקמת ביתנים אנו נרצה לשים לב שהם עומדים במשולש הקדוש. המשולש הקדוש מספר על חברה בעלת ניסיון לצד ותק ומוניטין בתחום. חברה בעלת ניסיון לצד ותק בתחום תדע איך לאפיין את הצרכים העיצוביים, השיווקיים והפונקציונאליים שלנו ותפעל ללא לאות לשם התאמה לתערוכה הקרובה. כמו כן, המוניטין של חברה זו מעיד לא מעט על פועלה ועל טיבה.

חוג לקוחות – אנו למדים כי חוג הלקוחות של החברה איתה נבחר לעבוד מעיד לא מעט על פועלה, לקוחות חוזרים הינם לקוחות אשר מספרים סיפור של הצלחה. אנו מציעים לכם לבדוק מי הם חוג הלקוחות, האם יש חוג לקוחות בנישה שלהם והאם הסיפור שלהם באותה תערוכה הסתכם כסיפור הצלחה.

אין תחליף שני לרושם ראשוני – אנו מאמינים כי אין תחליף שני לרושם ראשוני, אנו מציעים לכם לקבוע שיחת זום ו/או שיחה פרונטלית עם חברה המתמחה בתחום. במהלך השיחה תכירו אחד את השני, תשאלו שאלות ותשמעו תשובות. אנו מאמינים כי הרושם הראשוני ישפיע על כל האינטראקציה והינו חשוב והכרחי.

עיצוב בהתאמה אישית לצרכים שלנו
– הקמת ביתנים הינה מלאכה אשר טומנת בחובה לא מעט אתגרים, בעיקר בפן העיצובי והשיווקי. אנו נרצה להתאים את עיצוב הביתן אל התערוכה אך מצד שני לא לסטות יותר מדי מן המוצרים וה-"אני מאמין" שלנו. אנו נרצה לעבוד עם חברה אשר נותנת לנו את האפשרות לעצב בהתאמה אישית ואף עושה איתנו אפיון לשם התאמתנו בתערוכה ובידול מלא מן שאר המתחרים – מה שיבליט אותנו משמעותית.

שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם – אנו נרצה לעבוד אך ורק עם חברה אשר עובדת עם ציוד טכנולוגי מתקדם וחדשני, ציוד זה יעזור לכם להישאר בקדמת הבמה ולקבל עיצוב ביתן מרהיב ולא מתפשר. חברת אלוצג עובדת עם המכשור המתקדם ביותר בשוק והפכה כבר מזמן לביטוי שגור בתחום.

שירותים משלימים
– בנוסף לשירותי העיצוב אנו נרצה לעבוד עם חברה אשר מציעה לנו שירותים משלימים לצרכים שלנו, לרבות: פירוק והרכבה ושינוע של הביתן.

למה מומולץ להקים ביתנים לתערוכות עם חברת אלוצג?

חברת אלוצג הינה אחת החברות המובילות והוותיקות בישראל בעולם התערוכות. החברה הוקמה לפני למעלה מ – 15 שנה ומציעה מגוון רחב של שירותי הדפסות דיגיטליות על מגוון עצום ורחב של חומרי גלם שונים. הידע הרב, הניסיון והמוניטין של החברה לצד המכשור הטכנולוגי איתה איתו אנו משתמשים מאפשרים לאלוצג לתת מעטפת מלאה לכל לקוח תחת קורת גג אחת, לפרוץ כל תקרת זכוכית ולהגשים כל חלום.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל אלפי לקוחות שכבר בחרו נכון – זה הזמן לבחור אלוצג.

Coi בניית אתרים