ייצור דגלים

ייצור דגלים

רוצים לייצג את העסק שלכם, או להעביר מסר בצורה בולטת ומושכת? מחפשים מוצר מודפס ברמה הגבוהה ביותר אשר יבליט את המסרים שלכם, ויהיה עמיד לאורך זמן רב? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

בחברת אלוצג אנו מתמחים בעבודות ייצור דגלים, ומציעים לכם מגוון רחב של דגלים בהתאמה אישית. בין אם זה עבור עסק, עבור רשויות עירוניות, דגלי מדינות , מרכזי כנסים או לכל אחד אחר – תוכלו למצוא אצלנו את הדגלים המתאימים והטובים ביותר עבורכם, והכל בהתאמה אישית מדויקת לצרכים שלכם, ובמידה הנדרשת , למטרות שלכם וכמובן, גם בהתאמה אישית לתקציב שלכם.

מה חשוב לקחת בחשבון לפני שמזמינים דגלים?

אם אתם מחפשים מומחים בתחום ייצור דגלים, כדאי שתבדקו כמה נתונים חשובים לפני שאתם מבצעים את ההזמנה, כך שתהיו בטוחים כי אתם בוחרים נכון:

1.    איכות חומר הגלם – בדקו את חומר הגלם בו משתמשת החברה בתהליך ייצור דגלים שהיא מבצעת. בדקו את הבד של הדגל, החיבורים, מוט הדגל בהתאמה לסוגו וכל חומר גלם נוסף אשר יהיה כלול במוצר הסופי אותו אתם מקבלים. כל חלק חייב להיות באיכות הגבוהה ביותר על מנת שהדגל יוכל לשמש אתכם למשך זמן רב מבלי להראות סימנים של בלאי לאחר זמן קצר יחסית.
2.    איכות ההדפסה – איכות נוספת שאתם חייבים לוודא הינה איכות ההדפסה. אנו מבצעים את ההדפסה על הדגלים בשיטות חדשניות ומתקדמות מאוד אשר מבטיחות את האיכות הגבוהה ביותר ומבטיחות לכם אפשרות לעשות שימוש בדגל גם בתנאי חוץ, מבלי שמזג האוויר יגרום לפגיעה בהדפסה על הבד.

3.    זמני אספקה – אנו מקפידים לעמוד בזמני האספקה אותם אנו קובעים בהתאמה לפרויקט, ואפילו להקדים אותם עד כמה שניתן ולהציע גמישות ללקוחות אשר זקוקים לזמני אספקה מהירים מאוד, כך שהלקוחות שלנו יוכלו לקבל את הדגלים להם הם זקוקים בדיוק בזמן, ולא יחול להם שום עיכוב בעקבות עבודות ההדפסה.


זקוקים לדגלים איכותיים? מחפשים את הטובים ביותר בתחום? פנו אלינו עוד היום בטלפון 04-688-1808 או 054-266-2655 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, להבין את הצרכים שלכם ולהתאים לכם את הדגלים ומוצרי הפרסום האיכותיים ביותר.

Coi בניית אתרים